heatsystems

BIO KRBY

 

Sú priestory či budovy, do ktorých je naozaj ťažké zasadiť obyčajný krb. Platí to napríklad pri starších domoch, v ktorých býva rekonštrukcia komína veľmi náročná. Alebo i v prípade priestorov, kde realizácia komína jednoducho možná nie je – reštaurácia v nákupnom centre, byt a podobne.

Bio krb nepotrebuje komín, drevo, neprodukuje dym, netvorí žiadne škodlivé splodiny. Nemusíte sa starať o sadze alebo špinu. Veľkým plusom je aj sloboda pri umiestňovaní krbov. Hodia sa nielen do domov, ale aj do bytov, reštaurácií, hotelov alebo kancelárií. Bio krb môže byť dominantou miestnosti, rovnako sa však môže zabudovať aj do nábytku, čím sa vytvorí naozaj jedinečný dizajnový kúsok. Nepotrebujete naň žiadne povolenie, projekt alebo veľké stavebné zásahy.

Bio krb spaľuje špeciálne palivo – bioalkohol (96% ethanol). Je špeciálne upravený a denaturovaný tak, aby horel krásnym žltým plameňom – ako bežný oheň. Ale v prípade bio krbu sa nemusíte báť splodín z horenia, výsledkom je iba kysličník uhličitý (CO2) a voda (H2O). Teda presne to, čo vydychuje aj človek.

Filter
Cena